Hesabım

Çalışma Saatlerimiz:
Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00
Cumartesi 10:00 - 16:00GARANTİ & İADE KOŞULLARI
Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici veya imalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal tasarımının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Arızalanan ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte en yakın teknik servisine veya bize gönderebilirsiniz. Kendinizin teknik servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanız bakımından tavsiyemizdir. Yetkili teknik servis bilgisine garanti belgesi ve kullanım kılavuzlarından ulaşabilirsiniz.

Ürün İade Koşulları

https://www.opencartdestek.com/ internet sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade veya değişim taleplerinizi teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki ürün iade formunu doldurarak bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben iade talebinizin onaylanmasından itibaren ürünü kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Lütfen iade edeceğiniz ürünleri, orijinal ambalajı ve kutusu ile birlikte zarar görmemiş halde, siparişiniz ile birlikte gelen faturanın arkasında yer alan İade formu 'nu doldurarak ürünle birlikte göndermeniz gerekmektedir. Eğer kurumsal firma iseniz ürün iadesi ile ilgili tarafımıza iade faturası kesmeniz gerekmektedir. Faturasız olarak gönderilen ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Koşullar;

* Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Kontrol ettikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine bildirerek kargo şirket tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

* Orijinal ambalajı tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* Ürün ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmalıdır.

* Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* Ürün iadesi, ancak, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak, orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.

*Her tür kişisel bakım ürünlerinin ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş olduğu takdirde iadesi kabul edilir.


Sipariş İptali

Kargoya teslim edilmemiş siparişlerin iptali mümkündür. Bunun için hafta içleri 09.00 - 18.00 saatleri arasında hizmetinizde olan 02122122222 no'lu telefonu arayarak bizimle iletişim kurup siparişinizin iptalini istemeniz yeterlidir. Eğer siparişiniz kargoya verilmiş ise, yukarıdaki İade işlemlerini sırasıyla gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ödeme İadesi

İade kargonuz tarafımıza ulaştıktan sonra ürün bedeli 10 iş günü içerisinde, Kredi Kartınıza veya Havale/EFT yapmış iseniz hesabınıza iade edilmektedir. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanıza bağlı olarak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi taksitli olarak yansıtılır. iadenin ekstreye yansıması bankanıza bağlı değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartı yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlı olup Bahar Hediyelik in bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

İade Adresimiz:

Dse Bilişim Hizmetleri

Şarkhan Eminönü / İstanbul