Hesabım

Çalışma Saatlerimiz:
Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00
Cumartesi 10:00 - 16:00ÖDEME VE TESLİMAT KOŞULLARIÖDEME

Kredi Kartı ile ödeme

https://www.opencartdestek.com/ size 256 Bit Rapid SSL üzerinden Visa ve Master Card ile güvenli alışveriş yapma olanağı sunar. Ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.

Havale/EFT ile ödeme

İsterseniz sipariş ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi "Havale ile ödeme" seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı Banka Hesap Numaralarımıza gönderebilirsiniz.

Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız. Havale / EFT ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının Havale / EFT ile hesaplarımıza geçtiği andır. 7 Gün içinde hesaba geçmeyen Havale / EFT siparişleri geçersiz sayılmaktadır.


TESLİMAT ;

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi/eft ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde kargoya verilir ve takip eden 1 veya 2 iş günü içerisinde elinize ulaşır.

Cumartesi günleri saat 15:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir. Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı firmamız sorumlu değildir. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. üründe hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz. Sipariş takibini, siparişinizin durumunu üye girişi yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.